Myšlenky

22.01.2020

Poslední dobou přemýšlím, co vlastně jsme? Někdo tvrdí, že jsme to co jíme, někdo že jsme to co trávíme...

Objevila jsem ještě jednu dimenzi - která bude zcela jistě doplňovat dvě předchozí, ale mě se zdá o fous důležitější a to: 

 Jsme to co si myslíme.


Totiž při své prozatím velmi krátké praxi v regresní terapii na to přicházím. Jistě jsme určitě to co jíme, to jak pijeme, jak se o sebe staráme, co trávíme. Jenže - myšlenka je energie, když na ní myslíme nějakou dobu, přivolá další myšlenky, zesílí se energie, a pak nastává změna energie a následuje změna hmoty.

Naše mysl dokáže být na jednu stranu pěkná potvora, ale na druhou stranu, kdo se ji naučí "ovládnout" a použít ve svůj prospěch, má v ruce opravdu silný nástroj.

Myšlenky dokáží někdy pěkně pozlobit to víme asi každý. Kdy nás ale naše myšlenky vlastně trápí? Naše mysl musí spolupracovat s dalšími našimi složkami, jako je naše ego, naše intuice, náš vnitřní hlas, naše srdce, naše sebehodnocení a určitě ještě s někým nebo něčím.

Když myšlenky, které v hlavě přemítáme nejsou v souladu aspoň s jedním těch vyjmenovaných, pak můžeme mít minimálně alespoň špatnou náladu.

Myšlenky si lze ale vybrat, lze na ně číhat, čekat, chytat, sledovat je, smát se jim, vysmát se jim, vymést vyluxovat vyhodit anebo je prostě vyměnit.

Práce je to nelehká, ale je možná.

Zkuste si třeba nastínit, co nebo čeho byste chtěli dosáhnout - a každý den, se tomuto tématu věnujte alespoň 5 minut. Hledejte si informace, dívejte se na obrázky k danému tématu a myslete jen na tuto věc nebo cíl. Každý den aspoň 5 minut - to znamená 35 minut týdně.

Postupně čas zvyšujte, jsem si jistá, že po nějaké době dospějete do bodu, kdy budete uvnitř svého přání, ve své zhmotnělé energii.

Nemusím určitě dodávat, že by to mělo být přání pozitivní, takové, které nikomu neubližuje a nikoho nemanipuluje.

Zkuste také začít myslet po celý den, jen na to, co přesně děláte, a zkoumejte jak se při tom cítíte. Zaručuji Vám, že přijdete na velmi zajímavá témata.

Přeji hodně zdaru při cvičení, a ohýbání své reality života, a zároveň svého těla a energie, kterou vyzařujete.

Jsem zvědavá na výsledky, pokud nějaké budete mít, určitě mi je napište! Ráda je pak zveřejním, pokud budete souhlasit, aby i ostatní věřili, že naše myšlenky tvoří naše životy, náš vzhled, naši energii a nakonec i to co jíme a jak to trávíme... 😊

Martina