Regresní terapie

Regresní terapií je možné se zbavit mnoha problémů, které v životě máme a nevíme si rady s jeho řešením. Co můžeme řešit?

- vztahové problémy

- závislosti

- úrazy, zlomeniny

- syndrom vyhoření, deprese, ztráta chuti do života

Co nemůžeme řešit?

- stavy způsobené hormony, viry

Zde je popis použitý z wikipedie:

Regresní terapie je řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením terapeuta. Při něm si klient vybavuje traumatické vzpomínky. Uvědoměním a následným zpracováním vzpomínek z dávné minulosti je možné se vyrovnat s jejich negativními vlivy na přítomnost.

Prošla jsem kurzem Ludmily Pařízkové, která učí dle metody Andreje Dragomireckého.  Samozřejmě, že se ke mě tato metoda dostala tak zajímavým způsobem, že mě život prostě fascinuje, jak může být krásný, zajímavý a moc za to děkuji.  Metoda je to úžasná, mohu potvrdit již z mé praxe a i z vlastní zkušenosti.

Jen pro jistotu musím napsat, že se nejedná o žádnou hypnozu či jinou ovlivnovací metodu, člověk si vše pěkně "odře" sám, a jen na něm záleží, zda se problémů zbaví či nikoliv, zda opravdu chce svou situaci řešit.  Proto je mi tato metoda tak blízká, a vlastně je to metoda na kterou jsem čekala, protože vím, že člověk si může pomoci jen sám, nikdo mu nemůže vzít jeho problémy. Touto metodou si je ale může sám na sobě vyřešit jen s malou pomocí terapeuta, který v podstatě jen klade otázky. Během terapie dochází k velkému pochopení, nadhledu, uvolnění, a obrovské úlevě.

Další velmi účinná oblast jsou úrazy, naraženiny, zlomeniny, které po "užití" regresní terapie prokazatelně rychleji srůstají, rány se dříve hojí, po odstranění stresu a negativních emocí.

Na této metodě v podstatě není nic ezoterického, je to terapie vedená formou otázek a odpovědí, klient sedí, po celou dobu má zavřené oči a je při plném vědomí, vše co říká si pamatuje, a o všem ví. 

Doba sezení se může lišit je to velmi individuální. Dalo by se říci, že běžná doba je 2-3 hodiny.

Cena za regresní terapii:

- vstupní konzultace - 1 000 Kč  (2 hodiny) - každá následující hodina 400 Kč 

- při další návštěvě - první hodina 600 Kč, každá následující hodina 400 Kč

- je možné platit platební kartou

V případě zájmu o regresní terapii mě neváhejte kontaktovat.

CHCI SE OBJEDNAT

Při návštěvě terapie si můžete zakoupit naše ručně vyrobené výrobky.. :-) Samozřejmě nemusíte, jen byste ušetřili za poštovné.. :-))))

Pro více informací klikněte zde: https://www.energysystem.cz/